Volgende week is het tijd voor Ice This Day

3 november 2022 Redactie Vakblad IJs

De Vereniging Ambachtelijk IJscentrum organiseert op dinsdag 8 november Ice this Day, de jaarlijkse inspiratiedag voor ijsbereiders. “Het belooft een dag vol met inspiratie, nieuwe ontwikkelingen en interessante sprekers te worden”, aldus de organisatie.

Op 8 november komen de leden van de vereniging samen bij het IJscentrum in Vlaardingen om “elkaar weer op een gemoedelijke manier te treffen en van gedachten te kunnen wisselen.” Op het programma staat onder andere een masterclass van Bas van Haaren en Nils Hendriksen en de Algemene Ledenvergadering van het IJscentrum.

Programma

Het programma ziet er als volgt uit:

09:30-10:00 Ontvangst
10:00-13:00 Masterclass Bas van Haaren en Nils Hendrikse
13:00-14:00 Lunch
14:00-15:00 Presentatie Thomas van Raak (Connexie)
15:00-16:30 Algemene Ledenvergadering
16:30-18:00 Borrelen

“Wij verwachten met deze invulling interessante onderwerpen over nieuwe ontwikkelingen te hebben, waarmee wij onze leden kunnen informeren over wat er speelt in de markt en wat men kan verwachten. Aan het eind van deze dag gaan onze leden weer beslagen ten ijs naar huis!”, aldus Vereniging Ambachtelijk IJscentrum.

Ga voor meer informatie over deze dag naar de website van de Vereniging Ambachtelijk IJscentrum.

Geen nieuws van Vakblad IJs meer missen? Schrijf je dan in voor onze maandelijkse nieuwsbrief.

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Altijd op de hoogte blijven?